Přejít na stránky Ticketpro.cz

The Prostitutes

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 3.4.2013

3duben čtvrtek 01:00

Žánr: rockfestival


Domácí The Prostitutes, nominovaní na prestižní ceny hudební kritiky Apollo, představují své nové jarní turné, jedno z největších v její dosavadní historii. Na tři koncerty navíc pozvou ve spolupráci se Sanctuary.cz jako speciální hosty švýcarské temné rockery The Beauty Of Gemina.

Darkwave formace The Beauty of Gemina je v domácím Švýcarsku poměrně velkou hvězdou. Jejich koncerty plní sály pro tisíce návštěvníků a o vydání desek trojice se stará místní pobočka Universal Music. Michael Sele je charismatický zpěvák a skladatel, který temnými, přesto podobně přímočarými skladbami, které známě právě od The Prostitutes, naplnil už čtyři řadová alba. „The Beauty of Gemina nás potěšili už loni na Castle Party. A ani koncert na WGT nebyl výjimkou. Kapela se prezentovala plným, hřmotným zvukem a sehranou sestavou, zajímavými klávesovými/varhanními rejstříky a místy až tanečními skladbami. Podobně to zřejmě vidělo i předtím trochu unylé publikum, které během několika minut stálo na nohou a houpalo se do rytmu. Tedy opět velmi příjemné překvapení – to už asi nebude náhoda.“ informoval z loňského ročníku festivalu Wave Gotik Treffen portál Sanctuary.cz, spolupořadatel pražského koncertu The Prostitutes právě spolu s The Beauty Of Gemina. Ti v současné době vydávají akustické album „The Myrrh Sessions“, v Čechách i na Slovensku se ale představí v tradiční, elektrifikované podobě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Prostitutes

Žižkovská televizní věžPraha (201 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (609 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 603 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (194 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 610 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 417 m)