Přejít na stránky Ticketpro.cz

Xavier Baumaxa – křest cd Dawntempo

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 2.4.2013

2duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazz


XAVIER BAUMAXA POKŘTÍ V LUCERNA MUSIC BARU 2CD DAWNTEMPO

V úterý 2. dubna pokřtí Xavier Baumaxa v pražském Lucerna Music Baru své nové 2CD DAWNTEMPO. Doprovázet ho bude nově postavená kapela X. B. Jazz Sex Tet složená z muzikantů samých zvučných jmen. Na vydání alba přispělo prostřednictvím portálu Hithit.cz 600 zpěvákových fanoušků částkou blížící se 300.000 korun.

Svérázný písničkář rozvířil vody české hudební scény na počátku letošního roku, kdy se mu podařilo vybrat prostřednictvím Hithit.cz zatím největší částku v historii českého crowdfundingu. Cílovou částku 200.000 Kč se podařilo překonat dokonce o 44%. Díky aktivním fanouškům se tak mohou Baumaxovi příznivci těšit hned na dvojité album. „Hodně fanoušků mi říká, že se jim líbí spíš, když hraju sólo, druzí zase preferují aranže. Chtěl jsem jim tedy dát na výběr“, komentuje Xavier své rozhodnutí natočit dvojalbum. První CD bude obsahovat nové písně sólo, druhé CD písně nahrané s kapelou.

Na křtu desky Dawntempo v Lucerna Music Baru se můžete těšit na zbrusu novou kapelou X. B. Jazz Sex Tet, která vystoupí v sestavě: Pavel Bady Zbořil - bicí, Martin Lehký - bass, Miroslav Lacko - piano, Radek Němec - trubka, Jan Šatra - trombon, Xavi - el.kytara, zpěv.

Nové, v pořadí již sedmé, album Danwtempo bude samozřejmě na křtu v prodeji, stejně jako všechny starší CDs.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Xavier Baumaxa –...

Hotel RokokoPraha (98 metrů)

Hotel Adria PrahaPraha (129 metrů)

Pytloun Boutique Hotel PraguePraha (195 metrů)