Přejít na stránky Ticketpro.cz

Jarní Gala pro Struny podzimu - Gregory Porter

Adresa:

Praha 1, Slovanský ostrov 1

Termín: 14.3.2013

14březen čtvrtek 01:00

Žánr: festivaljazzblues


Jarní GALA pro Struny podzimu. Donátorský galavečer ve prospěch mezinárodního hudebního festivalu Struny podzimu. Neopakovatelná kulturní a společenská událost. Nechte se okouzlit a podpořte Struny podzimu.

GREGORY PORTER

#160;

The brilliant new voice of jazz

Jarní GALA pro Struny podzimu

Donátorský galavečer ve prospěch mezinárodního hudebního festivalu Struny podzimu.

Neopakovatelná kulturní a společenská událost. Nechte se okouzlit a podpořte Struny podzimu.

PROGRAM VEČERA

Hostem Jarního GALA 2013 je Gregory Porter, muž se sametově něžným i energickým hlasem a objev letošních Strun podzimu. Málokdo vstoupil na hudební scénu s takovou razancí jako právě Porter – hned první album mu vyneslo nominaci na Grammy, albem Be Good stvrdil pozici největší pěvecké hvězdy blues.

Burcující i nežný Gregory Porter

Hudební svět dlouho nezažil takový rozruch kolem jazzového zpěváka, jaký nastal kolem Gregoryho Portera. Nadšení kritiky, publika i pěveckých kolegů je jedním z důkazů jeho mimořádného daru. Jeho sametový baryton je burcující i něžný. Autorské písně prokládá jazzovými standardy a působí, jako by na světových pódiích stál odjakživa. Není divu, že se z obdivu k Porterovi vyznávají i jazzové divy Dianne Reeves a Dee Dee Bridgewater, protagonistky předchozích Jarních GALA.

Bývalý herec Gregory Porter už stihl vystoupit na nejprestižnějších jazzových festivalech (London Jazz Festival nebo Blue Note Jazz Festival), na koncertě k 50. narozeninám Marsalise s Jazz at Lincoln Center Orchestra, nebo společně s Jamiem Cullumem na festivalu v Cheltenhamu. Za své debutové album Water získal nominaci na cenu Grammy.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jarní Gala pro Struny...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (301 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 068 metrů)

ValentinskaPraha (1 139 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (455 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (579 m)