Shen Yun

Shen Yun

Adresa:

Praha 4, 5. května 65

Termín: 2.4.2013

2duben čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohradrama


Prožijte se souborem Shen Yun 5000 let historie čínské kultury inspirované bohy. V jednom úžasném představení poznáte moudrost starověké Číny, uvidíte nejlepší tanečníky klasického čínského tance na světě, nádherné ručně vyrobené kostýmy a obrovskou velkoplošnou animovanou projekci na pozadí. Vystoupení doprovází živý orchestr.

Prožijte se souborem Shen Yun 5000 let historie čínské kultury inspirované bohy.

V jednom úžasném představení poznáte moudrost starověké Číny, uvidíte nejlepší tanečníky klasického čínského tance na světě, nádherné ručně vyrobené kostýmy a obrovskou velkoplošnou animovanou projekci na pozadí. Vystoupení doprovází živý orchestr.

Vstupte do světa nebeské nádhery, prožijte drama z císařského dvora i hrdinské legendy a poznejte svět, ze kterého se nikdy nevytratila krása a čistota.

Shen Yun je nezisková organizace se sídlem v New Yorku, která obnovuje původní čínskou kulturu. Takové představení, jako je Shen Yun, dnes už v Číně neuvidíte.

Nejlepší představení znovu v Praze

Představení Shen Yun už okouzlilo miliony diváků. Ovace ve stoje, členové evropských královských rodin mezi diváky, vyprodaná představení v Severní Americe a po celé Asii udělaly z Shen Yun mezinárodní fenomén.

Během svého turné se Shen Yun zastaví v Praze, aby i zde diváci mohli po dva večery sledovat představení připravené pro rok 2013.

„Je to představení, které skutečně probouzí a pozvedá duši.“

--- Stephen L. Norris, spoluzakladatel The Carlyle Group

„Mimořádný zážitek!“

--- Cate Blanchett, herečka, držitelka Oscara

„Skvostná choreografie! Neobyčejně krásné.“

--- Broadway World

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Divadla - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Shen Yun

You and PraguePraha (382 metrů)

Hotel U ŠemíkaPraha (731 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (751 metrů)