Přejít na stránky Ticketpro.cz

Floex Live hosté

Adresa:

Praha 1, Dlouhá 37

Termín: 18.12.2012
Vstupné:

150 Kč (Sleva 20% na vstupenky pro klienty České spořitelny.)

18prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: popfestivaljazzelektro


Po úspěšném koncertu na festivalu United Islands České spořitelny si můžete přijít poslechnout Floexe do komorního prostředí Klubovny 2.patro. Floex, vlastním jménem Tomáš Dvořák, způsobil v loňském roce docela slušný poprask.

Floex live hosté

Po úspěšném koncertu na festivalu United Islands České spořitelny si můžete přijít poslechnout Floexe do komorního prostředí Klubovny 2.patro.
Floex, vlastním jménem Tomáš Dvořák, způsobil v loňském roce docela slušný poprask. Jeho album Zorya, bylo nominováno na obě nová ocenění, které si vytvořily dvě „party“ hudebních publicistů, tedy Apollo a Vinyla, a navíc získalo, což je historický unikát, hned dvě žánrové ceny „komerčnějších“ Andělů – totiž v kategoriích elektronická hudba a alternativa. A to nemluvíme o tom, že by klidně mohlo figurovat jen s malou trochou snahy udělujícího kolegia i v kolonce jazzové. Chyběl jen krůček a album vydalo známé britské vydavatelství Ninja Tune.

Sleva 20% na vstupenky pro klienty České spořitelny.
Sleva je platná pro klienty České spořitelny při platbě platební kartou či v hotovosti pouze v kamenných pobočkách Ticketpro po předložení platné klientské či platební karty České spořitelny.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Floex Live hosté

Residence Agnes Praha 1 (80 metrů)

Hotel Hastal Prague Old Town Praha 1 - Old Town - Centre (121 metrů)