Přejít na stránky Ticketpro.cz

New Years Eve / Silvestr 2012

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 31.12.2012
Vstupné:

viz. níže

31prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akceclubbingtaneční


Nejlepší klub v Praze, holešovické SASAZU, pro svoje návštěvníky na oslavu příchodu Nového roku opět přichystal něco mimořádného. Symfonii zážitků, v níž se to nejlepší z klubového světa setká s prvky baletu a opery. Hoďte se do gala a přivítejte Nový rok opravdu stylově v Sasazu.

NEW YEAR’S EVE 2012 @ SASAZU

The Ballet Edition

Oslavte letošního Silvestra v Sasazu ve stylu návratu ke klasické kráse!

Nejlepší klub v Praze, holešovické SASAZU, pro svoje návštěvníky na oslavu příchodu Nového roku opět přichystal něco mimořádného. Symfonii zážitků, v níž se to nejlepší z klubového světa setká s prvky baletu a opery. Hoďte se do gala a přivítejte Nový rok opravdu stylově v Sasazu.

Ducha klasické krásy ve vás vedle speciální výzdoby klubu svým vystoupením probudí baletky STÁTNÍ OPERY PRAHA. Po půlnoci pak budou návštěvníci moci obdivovat ladnost pohybu členek vyhlášené slovenské taneční skupiny GRUPO CALIENTE ve stylových kostýmech.

Hlavní hvězdou večera bude amsterodamský DJ JUAN SANCHEZ. Jeden z nejlepších evropských DJs současnosti, jehož sety v letošním roce duněly kluby jako je proslulý D-Edge v Sao Paolu či prestižní Blue Marlin na Ibize a hrál též na vyhlášených akcích ze série Sensation v Praze, Kodani a v Barceloně. Vedle něj se za mixážní pult postaví těž jeho krajan DJ SUN a domácí DJs ENRICO, BONTRIP, TONY M a CARLOS SQUINT.

Po celý předsilvestrovský týden bude v klubu i v restauraci Sasazu probíhat „klasický týden“, jehož prostřednictvím se budete moci na nadcházející silvestrovskou noc v duchu klasické krásy náležitě naladit.

Mimořádný zvukový zážitek zaručí špičkový audiosystém Kara od L-Acoustic, jímž je klub Sasazu nově vybaven a jenž používají ty nejrenomovanější hudební kluby planety.

V předprodeji je limitovaná edice růžových vstupenek pro dámy za 660,- Kč a černých vstupenek pro pány za 990,- Kč.

VIP vstupenky, zahrnující celonoční all inclusive včetně rozlévaného šampaňského Moët amp; Chandon jsou v prodeji za 4490 ,-Kč.

Rezervace stolu na club@sasazu.com a telefonním čísle 420 284 097 444.

#160;

Vstup od 18let.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

10září úterý 16:00

1led - 31procelý den

Farmářské trhy

, Rašínovo nábřeží Ostatní

Ubytování v okolí akce New Years Eve / Silvestr...

Extol Inn Praha 7 (529 metrů)

Hotel Karlín Praha 8 (640 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 896 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.1 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (2.4 km)