Přejít na stránky Ticketpro.cz

420 PEOPLE ORCHESTR BERG: M IS FOR

Termín: 11.12.2012

11prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: divadlo


Společná inscenace orchestru BERG a souboru 420PEOPLE navazuje na řadu nekonvenčních projektů těchto dvou českých renomovaných uměleckých produkcí. Skladbu Louise Andriessena M is for Man, Music, Mozart vizuálně doprovodí projekce Petera Greenewaye navádějící do prostoru druhé časti večera. Tu tvoří zcela nová kompozice Rezonance na pěší vzdálenost od Jana Trojana z Orchestru BERG pro žestě a elektroniku, kterou rozpohybuje choreografie Nataši Novotné.

Hudba: Jan Trojan, Louis Andriessen, dirigent: Peter Vrábel, choreografie: Nataša Novotná amp; 420PEOPLE, světla: Pavla Beranová; účinkují: Zuzana Herényiová, Václav Kuneš, Nataša Novotná, Milan Odstrčil a orchestr BERG.

Produkce 420PEOPLE amp; orchestr BERG, ve spolupráci s Novou scénou Národního divadla, za podpory MK ČR, MHMP a Visegrádského fondu.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 420 PEOPLE ORCHESTR...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (448 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (638 metrů)

ValentinskaPraha (709 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (87 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (315 m)