Přejít na stránky Ticketpro.cz

Midi Lidi zvou Jamese Murphyho

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 5.12.2012

5prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyWorldpopklasikaindieelektropunk


MIDI LIDI zvou na Jamese Murphy, frontmana nedávno rozpadlých LCD Soundsystem

Na večírku ve středu 5. prosince v MeetFactory vystoupí ve svém jediném pražském podzimním klubovém koncertě MIDI LIDI, James Murphy v exkluzivním DJ setu a jako hosté Puding Pani Elvisovej ze Slovenska a domácí elektronický bard Ventolin, který zde pokřtí svojí druhou desku. O afterparty se nezvykle postará DJ Mardoša z Tata Bojs.

LCD Soundsystem není potřeba představovat – skupina, která setřela tenkou čáru mezi žánry „indie“ a „taneční“ a má na svědomí hity jako Daft Punk Is Playing at My House nebo North American Sum loni ohlásila oficiální konec a její tvorbu dnes připomínají už jen tři vydaná alba nebo film „Shut Up and Play the Hits“ dokumentující jejich rozlučkový koncert z Madison Square Garden. Vůdčí osobnost a zpěvák kapely, zakladatel labelu DFA Records a newyorkská hudební legenda James Murphy ale hudbu rozhodně nepověsil na hřebík. Produkuje, skládá hudbu pro film a coby DJ objíždí svět. Jeho barvité sety provedou posluchače zákoutími taneční hudby, klasikami nezávislé scény nebo newyorkského funku a navzdory hudební nepředvídatelnosti jsou pokaždé bezostyšně zábavné.

Právě pro jeho eklektičnost si Jamese vybrali MIDI LIDI jako hosta pro svůj jediný pražský koncert podzimní sezony, během něhož zazní jak songy z dosavadních tří desek, tak z netradičního soundtracku k Polskemu filmu. Kromě toho v MeetFactory zahrají také spříznění slovenští indie-popoví Puding Pani Elvisovej a svojí novou desku zde pokřtí elektro solitér Ventolin. Na závěr večírku vystoupí ve vzácném DJ setu Mardoša z Tata Bojs.

Akci podporuje Red Bull Music Academy, které se James Murphy zúčastnil letos na jaře coby lektor

Info:

http://www.midilidi.cz/

http://ppe.sk/

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Midi Lidi zvou Jamese...

VIPliving HouseboatPraha (1 038 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 780 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (3.2 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 778 m)