Přejít na stránky Ticketpro.cz

The Cribs

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 21.11.2012

21listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyWorldrockpopindie


Úplně poprvé vystoupí 21. listopadu v pražském klubu MeetFactory britská indie-rocková kapela The Cribs, kritiky označovaná za nejkultovnější kapelu současné Británie vůbec.

Britská indie-rocková kapela The Cribs ohlásila svůj první koncert v Praze!

Úplně poprvé vystoupí 21. listopadu v pražském klubu MeetFactory britská indie-rocková kapela The Cribs, kritiky označovaná za nejkultovnější kapelu současné Británie vůbec.

Indie-rocková kapela The Cribs byla založena v roce 2001 v britském Wakefieldu třemi bratry: dvojčaty Garym (baskytara, zpěv) a Ryanem (kytara, zpěv) a jejich mladším bratrem Rossem (bicí), příjmením všichni Jarmanové. Kapela také v době, kdy je na turné, přibírá čtvrtého člena, druhého kytaristu Davida Jonese.

Cribs už mají na kontě pět studiových alb a spoustu úspěšných singlů. Kapela má také solidní fanouškovskou základnu, která spravuje oficiální fanzine. Za celou dobu své existence projeli The Cribs Kanadu, USA, Nový Zéland, Austrálii a Evropu. Jejich poslední hit, Anna, byl připraven ve spolupráci s umělcem Martinem Creedem, oceněným prestižní Turner Prize. V klipu byly použity jeho kresby a grafická tvorba.

„Je nám obrovskou ctí přivézt do Prahy indie-rockovou kapelu na tak vysoké úrovni. The Cribs už mají na bedrech poměrně slušnou historii, ale toto bude jejich vůbec první zkušenost s českými fanoušky. Všichni, které zajímá kvalitní hudba by se neměli nechat připravit o tento super koncert s nádechem devadesátkového retra!“ sdělil nám jeden ze zástupců Fource Entertainment.

The Cribs vystoupí úplně poprvé v pražské MeetFactory ve středu, 21. listopadu!

Odkazy:

Oficiální webové stránky interpreta: http://www.thecribs.com/official

Oficiální webové stránky promotéra: http://www.fource.cz/

Facebook event link: https://www.facebook.com/events/352657451494227/

Homepage klubu: http://www.meetfactory.cz/

Oficiální videa:

Anna - http://bit.ly/R9fwmO

We share the same skies - http://youtu.be/1DbcAl3EbIs

Men’s needs - http://youtu.be/oCNTYi9fHuo

Come on, be a no-one - http://bit.ly/TkEEvQ

V prodeji od 10. října od 12 hodin.

Doors: 9:00PM
Show: 9:30PM

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Cribs

VIPliving HouseboatPraha (1 038 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 780 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)