Přejít na stránky Ticketpro.cz

Move 8 - Uto Karem

Adresa:

Praha 2, Škrétova 1

Termín: 26.11.2012

26listopad čtvrtek 01:00

Žánr: festivalelektrotechno


UTO KAREM patří mezi nové hvězdy italské/světové elektronické scény a my máme radost, že Vám ho jako vůbec první v ČR můžeme představit na osmé edici MOVE festivalu.

UTO KAREM patří mezi nové hvězdy italské/světové elektronické scény a my máme radost, že Vám ho jako vůbec první v ČR můžeme představit na osmé edici MOVE festivalu. Pokud chcete vědět, na jaké horké novinky se v klubech na zeměkouli právě teď chodí, pak je UTO KAREM Váš. Produkuje hit za hitem, který okamžitě hrajou i další uznávaný djs po celém světě. Jen letos obletěl půlku planety. V kombinaci s nejnovější technologií operuje s infúzí soulových groovů, které přinášejí dosud nepoznané vjemy.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Move 8 - Uto Karem

Hotel DowntownPraha (94 metrů)

Bohemia Plaza ResidencePraha (117 metrů)

EA Hotel SonataPraha (148 metrů)