Přejít na stránky Ticketpro.cz

Music Visions – Koncert pro MeetFactory

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 6.11.2012
Vstupné:

viz. níže

6listopad čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akce


Benefiční koncert a následná aukce uměleckých děl ve prospěch MeetFactory.

MUSIC VISIONS

Benefiční koncert a následná aukce uměleckých děl ve prospěch MeetFactory.

Zcela neobvyklý umělecký zážitek nabízí koncert vážné hudby MUSIC VISIONS v prostředí pražské smíchovské „továrny na umění“. Renomovaný soubor Ensemble Inégal se svým dirigentem Adamem Viktorou uvedou Vivaldiho skladby dochované unikátně v partiturách z Pražských hudebních archivů v kombinaci s hudbou estonských skladatelů Arvo Pärta a Veljo Tormise.

David Kollerzahraje na šamanský buben v Tormisově Proklínání železa, na housle koncertní mistr České filharmonie Josef Špaček v Pärtově skladbě Fratres, vystoupí také sopranistka Gabriela Eibenová a estonský tenorista Mati Turi. David Černý je autorem scény a vizuálních efektů.

Podpořte MeetFactory!

Posláním MeetFactory je podpora a rozvoj současného umění a jeho zpřístupnění veřejnosti. Abychom mohli i za současné situace dostát svému poslání, potřebujeme finanční podporu ze soukromé sféry.

Váš příspěvek je pro MeetFactory velmi cenný. Získané finanční prostředky budou použity převážně na úhradu uměleckých honorářů, zajištění zahraničních umělců a na provoz našeho centra. Na vyžádání rádi vystavíme doklad o poskytnutí daru. Děkujeme mnohokrát za Vaši podporu.

Pozn.: Hodnota Vašeho vstupného může být prokázána jako dar neziskové organizaci MeetFactory, o. p. s., kterou si můžete odečíst od Vašeho základu daně (fyzické osoby), nebo použít jako odčitatelnou položku snižující základ daně z příjmů (právnické osoby).

Odkazy:

www.meetfactory.cz

www.inegal.cz

www.josefspacek.com

Začátek akce:

20:00 pro kategorii Přítel

19:00 pro kategorii Podporovatel

Cena vstupenek:

Kategorie Přítel: 565 Kč - koncert

Kategorie Podporovatel: 1.350 Kč - VIP vstupenka, která obsahuje koncert, raut a speciální aukci uměleckých děl

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

viz. níže

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Music Visions –...

VIPliving HouseboatPraha (1 038 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 780 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (3.2 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 778 m)