Přejít na stránky Ticketpro.cz

Nicole Jo Quartet (D)

Adresa:

Praha 1, Národní 20

Termín: 7.10.2012

7říjen čtvrtek 01:00

Žánr: festivaljazz


XXXIV. MEZINÁRODNÍ JAZZOVÝ FESTIVAL PRAHA

Nicole Johänntgen se narodila v Fischbachu (D) 4. září 1981. Ve věku šesti let začala hrát klasický klavír a k saxofonu přešla o rok později. Nicole udělala své první zkušenosti na jevišti se skupinou svého otce a později i s quot;Jazz Jugend Orchester quot; se sídlem v Sársku. V roce 1998 založila se svým bratrem Stefanem Johänntgenem (piano / synth), Christianem Konradem (basa) a Elmarem Federkeilem (bicí), kvarteto quot;NICOLE JO quot;. Potom vyprodukovali čtyři CD. Pátá CD s názvem quot;Go On quot; se objevila 25.března 2012. Nicole Jo náš festival navštíví během svého světového koncertního turné.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nicole Jo Quartet (D)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (494 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (548 metrů)

ValentinskaPraha (614 metrů)