Přejít na stránky Ticketpro.cz

Kissin´Dynamite

Adresa:

Praha, Koněvova 219

Termín: 1.12.2012

1prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockmetal


KISSIN´DYNAMITE ještě letos zahrají v PRAZE! Bude to přesně 1. 12. 2012 v klubu Exit Chmelnice! takže, Money, Sex Power, pořádný rock´n´roll k tomu a máme začátek adventu jak malovaný. Buďte tam.

Elektrizující KISSIN´DYNAMITE zahrají v PRAZE!

Jsou vzrušující, nebezpeční, výbušní. Jejich tradiční heavy-metal postavený na super image 80´let a jejich vášeň, se kterou hrají a dokonale baví publikum, to je víc než jen kapela, je to přístup k životu. Ano, mluvíme o KISSIN´DYNAMITE, mladých a neklidných muzikantech z Německa. Jejich poslední představení u nás letos na Masters Of Rock bylo natolik skvělé a elektrizující, že další brzké pozvání muselo následovat! Na vaše četná přání nyní oznamujeme, že KISSIN´DYNAMITE ještě letos zahrají v PRAZE! Bude to přesně 1. 12. 2012 v klubu Exit Chmelnice! takže, Money, Sex amp; Power, pořádný rock´n´roll k tomu a máme začátek adventu jak malovaný. Buďte tam.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kissin´Dynamite

Vila Garni Praha 3 (229 metrů)

Hotel Populus Praha 3 (826 metrů)