Přejít na stránky Ticketpro.cz

Vltava

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 26.10.2012

26říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazz


Vltava se po návratu na hudební scénu vrátila také na místo, které na ní zaujímá – vrátila se na trůn. Žádná jiná skupina u nás totiž nedisponuje takovým potenciálem originality, sdělnosti a hudebních kvalit, jako právě Vltava.

Vltava se po návratu na hudební scénu vrátila také na místo, které na ní zaujímá – vrátila se na trůn. Žádná jiná skupina u nás totiž nedisponuje takovým potenciálem originality, sdělnosti a hudebních kvalit, jako právě Vltava. Tahle parta nedělá jen písničky, ale vytváří vlastní poetický a také svým způsobem nebezpečný svět. Kdo jednou podlehl jeho magickému kouzlu a nechal se vlákat, už z něj nikdy nechce odejít. Aktuální album „Komedianti se vracejí domů“ (2011, 100PROmotion), je nejpádnějším důkazem svůdné moci básnivých textů, neoposlouchatelné hudby a v neposlední řadě charismatického hlasu Roberta Nebřenského. Příchodem kytarového čaroděje Petera Bindera a jazzem nasáklého basisty Tomáše Uhlíka se koncertní zvuk kapely posunul k uvolněnému výrazu plného jiskřivého muzikantství a improvizace.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vltava

Žižkovská televizní věžPraha (202 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (609 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 604 metrů)