Přejít na stránky Ticketpro.cz

No Heros Kofe In

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 31.10.2012

31říjen čtvrtek 01:00

Žánr: rockfestivalsoutěž


Opavská kapela Kofe-in zaznamenala v tomto roce hned několik úspěchů. V hudební anketě Žebřík pořádané portálem iReport.cz vybojovala druhé místo v kategorii Objev roku, pozornost si získala i v soutěži YouTube Fest, kde s písní Levituju z aktuálního alba Libertin získala páté místo.

Jaro se neslo ve znamení nabitého turné se skupinou UDG a během festivalové sezóny Kofe-in vystoupili na řadě festivalů včetně Rock For People nebo United Islands.

Ani na podzim nehodlají Kofe-in zahálet, čeká je příprava klipu k songu Jediná, který by měl světlo světa spatřit do konce roku. Po klipech Kladu tě na vodu, Levituju (mohli jste vidět v TV Óčko) a Harpyje to bude čtvrtý a poslední obrazový doprovod k této desce.

Ve zbylém čase se kapela zaměří na přípravu novinek s novou ostrou rytmikou Pavlem (drum) a Danem (bass) – oba (ex-Cocotte Minute). Vše pak zúročí během koncertní sezóny v roce 2013.

No Heroes:

„Ačkoli No Heroes lze vidět v poslední době méně často než tomu bylo dříve, kapela pořád funguje a po letní sezóně se vrací na několik klubových akcí. Vrcholem bude koncert s kapelou, kde Thomas, Petr, Karel a David zahrají nejen věci z alba Heart One, ale i novinky včetně letošního singlu Best Friend – viz bandzone.cz/noheroes. Stejní členové kapely, originální hudební nápady i texty, kytarová energie i temnější klávesové atmosféry, Thomasův charakteristický projev a angličtina rodilého Američana, to vše zůstává i po sedmileté existenci kapely ochrannou známkou No Heroes. Nenechte si to ujít!“

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce No Heros Kofe In

Žižkovská televizní věžPraha (201 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (609 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 603 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (194 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 610 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 416 m)