Přejít na stránky Ticketpro.cz

Sunshine

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 30.10.2012

30říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Sunshine se po několika dlouhých letech vracejí do Paláce Akropolis

Je potřeba oslňujících superlativ, dechberoucích projekcí, nebo tajuplných hostů? Nestačí prostě fakt, že Sunshine se po několika dlouhých letech vracejí do Paláce Akropolis a pražské i přespolní publikum se tak může po delší době těšit na klubový koncert Suns v Praze? Tahle zkušená čtveřice chystá na jaro příštího roku turné, které bude tak trochu „back to the roots“, tedy zpátky ke kořenům a připravuje set list napěchovaný songy z období desek Velvet Suicide, Necromance, Dreamer a hlavně Moonshower amp; Razorblades. Turné se bude pečlivě dokumentovat a tak už snad dojde konečně i na DVD, ale to bychom už hodně předbíhali. Co je ale jisté už teď je fakt, že v úterý večer 30. října se do pražské Akropole alespoň částečně vrátí ta temná, urgentní a vzdorovitá atmosféra songů jako je Victoria's Secret Blackmail, Black Painted Room, Riot Of Misfits, nebo nadrzlého Ghetta. Neměli byste náhodou být u toho?

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sunshine

Žižkovská televizní věžPraha (201 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (609 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 603 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (194 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 610 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 416 m)