Přejít na stránky Ticketpro.cz

Struny dětem: Live looping (En.dru Dan Bárta )

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 6

Termín: 21.10.2012

21říjen čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcesoutěž


Beatboxová rytmika a efekty, vokály a imitace hudebních nástrojů v čistě vokální improvizaci En.drua a Dana Bárty. Za pomoci loopstation vzniká přímo před tebou neopakovatelný hudební zážitek.

Čerstvý vicemistr světa v loopingu- Boss World Looping Championship, dvojnásobný mistr České republiky v beatboxu, vítěz Evropské soutěže 1st Marathon beatbox battle, mistr ČR a vicemistr světa v kategorii team beatbox s kapelou Beatburger band, dvojnásobný vítěz Czech Boss Looping contest En.dru kromě samotné beatboxově-vokální improvizace využívá i hudební improvizace s použitím tzv. loopstation.

www.endru.cz

Dan Bárta, mnohonásobný držitel ceny Akademie populární hudby v kategorii zpěvák roku i ocenění Žebřík-Report Music Awards v téže kategorii, patří k našim nejvýraznějším hudebním osobnostem. Stál u zrodu hudebních formací Alice, Die El. Eleffant či Illustratosphere. V posledních letech se stále více objevuje v alternativních projektech a své místo si našel i v ryze jazzových kreacích. Dan Bárta je vynikající improvizátor, což dokázal například při svých vystoupeních po boku Bobbyho McFerrina.

http://www.danbarta.cz/

Live Looping (koncert)

En.dru Dan Bárta

Věk: 4-6, 7-9, 10

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Struny dětem: Live...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (331 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (801 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 000 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (688 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (445 m)