Přejít na stránky Ticketpro.cz

Dreft Fashion Week 2012 - Young talents

Adresa:

Praha, Alšovo nábřeží

Termín: 22.9.2012

22září čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcefashionpřehlídka


Přehlídka tvorby mladých talentů:

Přehlídka tvorby mladých talentů:

Lenka Štěpánková představuje svoji značku JSEM autorskou kolekcí s názvem Sekvence. Kolekce obsahuje všechny typy oděvů, které nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Ženskost, elegance a originalita je umocněna použitými materiály.

Libor Komosný s kolekcí Vertical. Základem jsou citlivě propracované kusy oděvů sledující vztah k lidskému tělu. Žena je v této práci ztvárněna jako pomyslný nosník celého oděvního objektu a také symbol něžnosti vyjádřený v lehkých transparentních látkách. Muž je v kolekci vyjádřen pomocí svrchníků vytvořených ze základů střihů pánských košil, sak a plášťů.

Vladimír Staněk prezentuje autorskou pánskou kolekci obsahující oděv i doplněk. Ústředním motivem je muž současnosti a nové identity, tj. skloubení prvků tradičního odívání muže na počátku 20. století s moderním a sebevědomým mužem současnosti. Kolekce má velmi střízlivý a marketingově přepracovaný námět.

Miroslava Horká představuje aktuální kolekci NEGATIV inspirovanou barevnou perspektivou negativu a mužem. Snažila se do jejich šatníku přinést přijatelné barvy, materiál a střih. Do této kolekce vnáší své vzpomínky, díky čemu nabraly na síle okamžiku a překvapení a proto je naleznete v nitru každého modelu.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dreft Fashion Week 2012...

ValentinskaPraha (221 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (267 metrů)

The Emblem HotelPraha (311 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (410 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (464 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (821 m)