Přejít na stránky Ticketpro.cz

Reptile Youth

Adresa:

PRAHA 6, Chalupeckého 6

Termín: 27.11.2012

27listopad čtvrtek 01:00

Žánr: popfestivaljazzdancepunk


Na Sedmičce vystoupí dánská senzace Reptile Youth

Na Sedmičce vystoupí dánská senzace Reptile Youth

Reptile Youth, dánské pop/punkové duo, které v roce 2009 založili Mads Damsgaard Kristiansen a Esben Valløe, má před sebou zcela zásadní okamžik. Kapela, která se v roce 2010 proslavila v Číně nejdelším čínským turné dánské kapely v historii a která vystupovala na festivalech v nejrůznějších koutech světa, jako například na Iceland Airwaves(IS), Reeperbahn Festival(DE), Montreux Jazz Festival (CH), Wavves Vienna (AU), Sonic Visions (LUX), Unit Tokyo (JP), SPOT Festival (DK) nebo Roskilde Festival (DK), totiž neměla do této doby žádnou nahrávku a své renomé si vybudovali pouze díky ohlasu na jejich fantastické koncerty! V letošním roce ale nastala změna.
Reptile Youth, kteří se mezitím rozrostli o bubeníka a kytaristu, totiž natáčí v Londýně album, které jim produkují slavní Dave M. Allen amp; Mark Ralph. Dave M. Allen v minulosti produkoval alba legendárních kapel jako The Cure, Sisters of Mercy a Human League, Mark Ralph pracoval s Filthy Dukes, remixoval Lady Gaga a produkuje nové album Hot Chip. Album vyjde v září, ale kapela již vydala dva singly (Speeddance, Black Swan Born White), které sbírají ohlasy po celém světě.
O dánech se vyprávějí nejrůznější story, týkající se hlavně množství alkoholu, který dokáží zkonzumovat, o těchto dánech se ale mluví také v souvislosti se šílenými večírky, ve které se jejich koncerty záhy mění. Jak to ve skutečnosti je se budete moc přesvědčit sami a to 27.listopadu na strahovské Sedmičce.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - PRAHA 6 Akce v MČ PRAHA 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Reptile Youth

Vila LannaPraha (7.2 km)

Výstaviště HolešovicePraha (7.8 km)

The Golden Wheel HotelPraha (8.6 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (8.3 km)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (8.4 km)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (9.5 km)