Přejít na stránky Ticketpro.cz

The Wedding Present

Adresa:

PRAHA 6, Chalupeckého 6

Termín: 3.10.2012

3říjen čtvrtek 01:00

Žánr: popfestival


he Wedding Present v říjnu na Sedmičce přehrají album SeamonstersRok 2012 je pro The Wedding Present pěkně náročný. Po strhujících vystoupeních na festivalu SXSW Music Festival [10 koncertů během 4 dnů!] kapela zahrála v USA, Kanadě, Austrálii, Japonsku a Hong Kongu. To nejlepší nakonec je samozřejmě to, že The Wedding Present vystoupí i v Evropě, včetně Británie, Irska a České republiky! Jejich energické koncerty fanoušky zas a znovu doslova ohromí - ti si budou moci vyslechnout skvělé pecky z jejich kritikou vychvalovaného nového alba 'Valentina', spoustu starých oblíbených hitů, ale hlavně živé provedení jejich špičkového intenzivního alba 'Seamonsters', které je dnes hodnoceno téměř jako umělecké dílo!

Koncert se uskuteční 3.října na strahovské Sedmičce. Vstupenky za 210,- Kč poplatky budou k zakoupení v sítí Ticketpro, na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info na:

www.scopitones.co.uk
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - PRAHA 6 Akce v MČ PRAHA 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Wedding Present

Academic Hotel Roztoky (1 428 metrů)

Hotel Alexandra Roztoky (1 798 metrů)