Přejít na stránky Ticketpro.cz

Kraak

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 11.10.2012
Vstupné:

350 Kč, VIP balkon: 890 Kč

11říjen čtvrtek 01:00

Žánr: popfestival


Kraak Smaak se vrací do České republiky! Kraak Smaak v Praze vystoupí společně s Monkey Bussiness a PSH!

Po veleúspěšném vystoupení na letošním ročníku festivalu United Islands České spořitelny bylo všem, kteří tam byli, jasné, že se tahle holandská taneční parta musí brzy vrátit. Od té doby uplynulo teprve pár týdnů a pořadatelé potvrdili rovnou dva koncerty. První se koná 11.10. v klubu Sasazu v Praze a druhý hned následující den 12.10 v klubu Fléda v Brně, kam se vrátí po úspěšném vystoupení djského setu z minulého roku. Na pražském koncertě vystoupí ještě Monkey Bussiness amp; PSH, kteří tímto vystoupením završí svoje společné turné, které podle mnohých fanoušků i medií aspirovalo na koncertní událost domácí scény.

Oscar de Jong, Mark Kneppers a Wim Plug alias Kraak amp; Smaak jsou muzikantské a producentské trio z nizozemského Leidenu. Od roku 2003 začali vydávat singly na britském labelu Jalapeno, které zaujaly DJe prestižního Radia One v čele s legendární Annie Nightingale a Petem Tongem, takže remixy pro známé americké a anglické umělce na sebe nenechaly dlouho čekat, stejně jako první turné po těchto zemích.

Jejich pověst posílilo debutové album Boogie Angst z roku 2005, na jehož základě si zahráli na tak významných festivalech, jako je Pinkpop, Sziget, austinský SXSW nebo Coachella Valley Music and Arts Festival. Jejich druhé album, nesoucí pro Čechy vcelku malebný název Plastic People, otevřelo Kraak amp; Smaak cestu do hitparád a světových rozhlasových i televizních rotací. Následující dlouhohrající kousek Electric Hustle vyšel vloni v květnu a jen potvrdil, že ve svém oboru patří trio k nejvyhledávanějším evropským projektům svého druhu. Na konci června 2012 vydali remixové album Mixed Feelings, které obsahuje remixy těch nejlepších skladeb z Electric Hustle, ale také úplně nové skladby a remixy, na kterých tato velmi aktivní trojice průběžně pracovala.

Sleva na prodejních místech při platbě kartou České spořitelny

#160;

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

350 Kč, VIP balkon: 890 Kč

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kraak

Hotel Royal PraguePraha (631 metrů)

Hotel MuchaPraha (942 metrů)

EA Hotel Embassy PraguePraha (1 143 metrů)