Přejít na stránky Ticketpro.cz

Kamelot (USA)

Adresa:

Praha 7, Bubenská 1

Termín: 15.11.2012

15listopad čtvrtek 01:00

Žánr: rockmetalfestival


Americká melodic-metalová kapela KAMELOT potvrzuje exklusivní show pro ČR!

KAMELOT je bezesporu jednou z nejcharismatičtějších a nejvýraznějších melodic metalových kapel vůbec. Skupina okolo kytaristy a skladatele Thomase Youngblooda byla v poslední době mírně nestabilní, díky odchodu frontmana Roye Khana, nicméně rok 2012 je pro kapelu velmi slibný. KAMELOT nyní nahrávají zbrusu novou, koncepční desku s originálním příběhem, nazvanou quot;Silverthorn quot;. Dohromady ji ve finále poskládá mistr producent Sascha Paeth (Edguy, Avantasia, Rhapsody) a vyjde u nás 29. října 2012! Thomas Youngblood k desce říká: quot;Nové písně znějí více melodicky a symfonicky, než naše předchozí dvě alba. Tento nový materiál více připomíná alba quot;Karma quot; (2001) nebo quot;The Black Halo quot; (2005). quot; Určitě je na co se těšit!

KAMELOT se letos představili s velkým úspěchem na festivalu Masters Of Rock, kde rovněž hrdě představili svého nového zpěváka, Tommyho Karevika! A představení to bylo opravdu famózní! Tommy Karevik je osobností na svém místě, nesnaží se napodobovat svého předchůdce a díky jeho charismatu se KAMELOT posouvají zase o kus dále!

KAMELOT jsou zkrátka zpět, a nyní nově a zcela exklusivně potvrzují své jediné podzimní vystoupení v ČR - PRAHA, KC Vltavská - 15. 11.! Prožijte jejich příběh více do hloubky, v sále KC Vltavská budete KAMELOT zas o něco blíže! Buďte tam!

Předprodej vstupenek byl zahájen! Za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna 2012!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

11březen pátek 20:30

Žlutý pes

, Malostranské náměstí 21 Koncert

22červenec pátek 20:00

28duben čtvrtek 20:00

Ubytování v okolí akce Kamelot (USA)

Výstaviště HolešovicePraha (831 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 415 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 751 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 365 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (1 673 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 334 m)