Přejít na stránky Ticketpro.cz

Příliš drahá Mathilda

Adresa:

Praha 4, Branická 411/63

Termín: 15.10.2012
Vstupné:

353 Kč

15říjen čtvrtek 01:00

Žánr: divadlo


Israel Horovitz - TŘI LIDÉ, DVA SVĚTY, JEDEN BYT.

Mathilda, šaramantní francouzská dáma, a její dcera Chloé, odměřená učitelka jazyků, žijí léta v nádherném pařížském bytě s výhledem na Lucemburskou zahradu. Jejich poklidný život plný četby a studia se nenávratně změní v okamžiku, kdy do jejich uzavřeného vesmíru vstoupí Mathias Gold, americký spisovatel bez peněz a budižkničemu, který byt zdědil po svém otci Maxovi. Mathias přijíždí do Paříže s úmyslem začít nový život, jakmile se mu podaří dědictví výhodně prodat.....

Mathias nikdy nic nedokázal. Byl třikrát ženatý, jeho romány nikdy nevyšly a nemá žádný majetek. Jeho obranou proti nepřízni osudu je humor, sebeironie a sarkasmus. Podivný odkaz mu však místo peněz nabízí příležitost vyrovnat se se svou minulostí. Díky pragmatické ironii osudu nemá Mathias jinou volbu, než se smířit s okolnostmi a odpustit protivníkům, o jejichž existenci ani nevěděl. Jak se tři protagonisté snaží slovními šarvátkami a psychologickou manipulací individuálně získat kontrolu nad situací, vyjevují se mnohá tajemství z minulosti - minulosti, která se týká jich všech a která spojuje jejich životy nečekaným způsobem. V konečném důsledku jsou všichni tři vzájemným setkáním potrestáni i odměněni.

Hrají: Jiřina Jirásková, Vladimír Dlouhý a Veronika Freimanová.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

353 Kč

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

3září úterý 19:00

27říjen neděle 19:00

Aida

, Národní 1 Divadlo

6září pátek 19:00

9září pondělí 19:00

Carmen

, Národní 1 Divadlo

Ubytování v okolí akce Příliš drahá Mathilda

Hotel Monica Praha 4 (241 metrů)

Hotel Braník Praha 4 (871 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (5.1 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (5 km)