Přejít na stránky Ticketpro.cz

Vyšehraní: Mirek Paleček, David Alfik Dewetter ...

Adresa:

Termín: 16.9.2012

16září čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akce


David Alfik Dewetter (letní scéna)

Rodilý PRAŽÁK nyní DIVIŠOVSKÝ písničkář zdařile balancující na pomezí něžnosti Karla Plíhala, poetiky Ivana Hlase a rockovéhodrajvu Petra Kalandry. Dvanáct let se pohybuje po pódiích malých klubů i velkých festivalů a jeho písničky i vtipné průpovídky baví čím dál víc diváků.

Mirek Paleček (letní scéna)

Ztraceni v překladu (letní scéna)

Založeno v září 2009 Tomášem s Michalem, kteří se léta potkávali pod hlavičkami folk-rockových kapel (Corpus Delicti a Jentak). Rukou nerozdílnou se dohodli na spolupráci s jednoduchou premisou: udělat repertoár z cover verzí svých oblíbených interpretů s českými texty, které budou co nejvíce zachovávat příběh a duch originálu. quot;

http://ztracenivprekladu.cz

Trio de Janeiro (letní scéna)

Kapela má za sebou koncerty ve všech možných klubech i na festivalech po všech koutek republiky: od Plzně až po Znojmo, od Ostravy až po Tábor. Prvním zahraničním koncertem pak bylo vystoupení na festivalu v polské vesničce Niemojów. A jak se uvádí v jedné z recenzí na koncert Tria quot;naživo ze sebe dokáží vytrhat všechno. Podobnou show plnou latinskoamerických rytmů a funkové energie u nás nikdo jiný nenabízí. quot;

http://www.triodejaneiro.cz

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín

Podobné akce

6úno - 31procelý den

5březen sobota 20:00

23dub - 25dubcelý den

Cirk La Putyka - Cesty

, Českomoravská 2345/17 Ostatní

Ubytování v okolí akce Vyšehraní: Mirek...

Royal Court ApartmentsPraha (545 metrů)

Royal Court HotelPraha (781 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 132 metrů)