Přejít na stránky Ticketpro.cz

De Phazz

Termín: 24.9.2012

24září čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopjazzswingelektro


DePhazz přijedou s novou deskou do PrahySvoboda v jazzu a lehkost popu, dva základní elementy, s kterými pracuje skupina DePhazz, se znovu potkávají na jejich novém albu. A opět dokazují, proč jim hudební publicisté přezdívají „kmotři lounge music“. Už devaté studiové album Pat Appleton, Karla Friersona, Barbary Lahr a Sandie Wollasch nazvané Audio Elastique vyšlo 1. června. Po prázdninách, 24. září s ním přijedou na Conference do pražského klubu ROXY.

DePhazz se znovu vydali po cestě organické elektronické hudby, která na toulkách potkává mnoho hudebních stylů. Hlavním motivem je sice jazz, ale ten si k sobě pouští všechno, co se mu líbí. Producent a hudební hlava DePhazz Pit Baumgartner si s dalšími žánry pohrává, otáčí je, filtruje, ohýbá, mění elektronickou hudbu na akutistickou. Na první poslech šestnáct nových skladeb desky Audio Elastique dráždí, na ten druhý harmonizuje. Posluchač na albu najde swingové koláže okořeněné klasickým šansonem, elektronické downtempové skladby i čistý jazz.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce De Phazz

Tyn Yard ResidencePraha (285 metrů)

The Emblem HotelPraha (630 metrů)

ValentinskaPraha (746 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (395 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (535 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 081 m)