Přejít na stránky Ticketpro.cz

Glenn Hansard

Adresa:

Praha 1, Na Poříčí 26

Termín: 5.9.2012

5září čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Sólový koncert oblíbeného irského písničkáře. Koncert Glena Hansarda otevře v New Yorku usazený irský písničkář a Glenův starý přítel Mark Geary.

Po více jak pěti letech vystoupí 30. září v České republice na sólo koncertě v Divadle Archa Glen Hansard - bez své domovské kapely The Frames i „oscarové“ partnerky Markéty Irglové. Kdo samostatný koncert tohoto irského barda kdy viděl, jistě potvrdí, že se jedná o výjimečný, strhující zážitek, ať již hraje na děravou akustiku Takamine nebo ošuntělého elektrického Fendra Telecaster. Hansardův osobitý pěvecký projev, který umí hladit i ohlušit, se na světové hudební scéně stal již pojmem.

Pražský koncert se uskuteční v rámci evropského turné, během něhož Hansard absolvuje dvanáct koncertů v desíti zemích. Turné zahájí vzápětí po skončení série amerických koncertů s Eddie Wedderem, kterému Hansard hostoval na jeho poslední sólové desce. Posluchači se mohou těšit na Hansardovy klasické skladby z reperoáru The Frames i Swell Season, ale také na řadu nových písní z období posledních dvou let.

Special guest: Mark Geary

Odkazy:
www.theframes.ie/

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Glenn Hansard

Tyn Yard ResidencePraha (725 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 141 metrů)

ValentinskaPraha (1 265 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (511 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (988 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 374 m)