Přejít na stránky Ticketpro.cz

Parov Stelar Band

Adresa:

Praha 1, Štepánská 61

Termín: 13.11.2012
Vstupné:

820 Kč

13listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopjazzswing


Pokud existuje na světě někdo, kdo je synonymem electro-swingové hudby a tím, kdo je zodpovědný za její celosvětový boom, je to PAROV STELAR. Vytváří přes deset let výbušnou, zábavnou a zvukově jedinečnou hudební vlnu a už dlouho se pyšní korunou jediného průkopníka a zakladatele scény, která doslova vybuchuje před našima očima.

S velikým nadšením tedy oznamujeme, že Parov Stelar Band, po několika fantastických vystoupeních v České Republice, 13.listopadu opět vystoupí v Praze, tentokrát ve Velkém sale pražské Lucerny!

Parov mistrně mísí house, jazz a swing s electrem, funkem a popem (a vším, co je mezi tím ) a jeho bohatá diskografie je kapitola sama pro sebe . Spojuje original, špičkovou třídu a především LEGRACI v jedno velké ‘pure cool’. A co víc, jeho nadupané koncerty – buď se všemi členy Parov Stelar Bandu nebo jen jako trio Sax and Vocals – jsou také neuvěřitelným zážitkem.

Jeho nové album, které vyšlo 19.dubna, nese název “The Princess”. Už v březnu vyšel první singl “Jimmy’s Gang” a Parov Stelar take vyrazil na turné po Evropě a Severní Americe.

“Electro-swing”, “filmový house”, “funked up čtyři-oudy-na-parketu”…říkejte tomu, jak chcete. Parov Stelar je váš člověk a při své cestě na vrchol je ve špičkové formě.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Parov Stelar Band

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (742 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (823 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (839 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (714 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (563 m)