Přejít na stránky Ticketpro.cz

Pavel Brunclík - Diverse

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 5

Termín: 21.6.2012 30.9.2012

21čer - 30zář celý den

Žánr: ostatní akceretro


Výstava představí jeho fotografie v rámci čtyř tematických okruhů, jimž se Brunclík celý život věnuje: Cizí ženy, Krajiny, Geometrie nahoty a Portréty. Výstavu doprovodí stejnojmenná publikace.

Retrospektivní výstava tvorby Pavla Brunclíka (*1950) je první souhrnnou výstavou děl fotografického solitéra, který se na umělecké scéně pohybuje už třicet let. Je strukturována podle jednotlivých etap fotografova uměleckého vývoje a v rámci čtyř tématických okruhů, tj. Cizí ženy, Krajiny, Geometrie nahoty a Portréty, jsou vystaveny nejlepší fotografie jednotlivých cyklů. Kurátorem výstavy je Jiří Machalický, který s fotografem spolupracoval již na výstavě Portréty. Pavel Brunclík je autor, který pečlivě, přímočaře a bez ohledu na vládnoucí trendy zpracovává témata, která jsou mu blízká. Charakteristickými rysy jeho snímků jsou čistota, cit pro kompozici a barvu. Výstava jeho rozmanité a přitom charakterem sourodé dílo představí v celku a v rovnováze, která je pro autora zásadním tvůrčím východiskem.Kurátor: Jiří Machalický

Pořádaji: Taktum, s.r.o. ve spolupráci s Obecním domem, a.s.

Vice na: www.taktum.cz, www.obecnidum.cz, www.pavelbrunclik.com

VÝSTAVA PROBÍHÁ OD 21.6.12 DO 30.9.12.

Otevřeno denně od 10:00 do 19:00.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pavel Brunclík - Diverse

Tyn Yard ResidencePraha (326 metrů)

The Emblem HotelPraha (721 metrů)

ValentinskaPraha (843 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (49 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (551 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (919 m)