Přejít na stránky Ticketpro.cz

Team Me

Adresa:

PRAHA 6, Chalupeckého 6

Termín: 8.10.2012

8říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyWorldrockpopindiesoutěž


Team Me z Norska se v říjnu vrátí do Prahy k samostatnému koncertu

Norští Team Me loni v listopadu příjemně překvapili návštěvníky koncertu britských Wombats, kterým předskakovali na jejich vystoupení v Lucerna Music Baru. Ti, kteří je díky nekonečně táhnoucí se frontě k šatně stihli vidět, byli zaskočeni tím, jak tahle norská parta dokáže rozpumpovat publikum. V Česku se zahřívačům pódií málokdy podaří zaujmout fanoušky hlavních hvězd, to ale rozhodně nebyl případ Team Me. Se svým indie rock-popem zaujali přítomné natolik, že bylo jen otázkou času, kdy se do Prahy vrátí, aby odehráli svůj samostatný koncert.

Ať už vás Team Me nadchli v Lucerna Music Baru, nebo jste je naopak nestihli, či jste se o jejich věhlasu doslechli až později, 8.října budete mít příležitost si je užít na samostatném koncertě. Team Me to rozjedou od 19.30 na strahovské Sedmičce.

Team Me jsou v jejich domovském Norsku označování za jeden z největších objevů loňského roku poté, co vyhráli soutěž norského rozhlasu o nejlepší indie kapelu a jejich debutová deska je označována za nejlepší norský debut vůbec. I britský tisk zahrnuje sympatické nory chválou:

- Úžasná šestice kouzlí ve stylu Magic Numbers!
- Komplexní majestátní pop!
- Senzace z Norska!
- Bezkonkurenčně nejlepší norská kapela roku!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - PRAHA 6 Akce v MČ PRAHA 6

Podobné akce

19srpen středa 20:30

29říjen čtvrtek 19:00

17září čtvrtek 19:00

22listopad neděle 16:00

Ubytování v okolí akce Team Me

Vila LannaPraha (7.2 km)

Výstaviště HolešovicePraha (7.8 km)

The Golden Wheel HotelPraha (8.6 km)