Přejít na stránky Ticketpro.cz

Far East Movement

Termín: 17.7.2012

17červenec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyHiphoppopelektrohip hop


Far East Movement jsou v právě v kurzu a směřují do Prahy představit své nové, čerstvě vydané album, Dirty Bass. Těšit se na ně můžete 17. července v pražském klubu Roxy. Předskokany budou Ben Christovao The Glowsticks!

Far East Movement vznikli v roce 2003 v Los Angeles. Název kapely je odvozen od jedné z jejich skladeb. Kapela směle vytváří jedinečný žánrový crossover mezi hip hopem, popíkem, elektro a taneční hudbou a nebojí se zabrouzdat i v temnějších vodách. Far East Movement má celkem čtyři členy, tři zakládající mezi něž patří rappeři Kev Nish, Prohgress a Jae Choungů a později k sobě přibrali také „domácího“ DJe Virmana.

V roce 2010 se kapela upsala velkému zahraničnímu vydavatelství Cherry Tree Records, pod kterým mimojiné hnízdí i LMFAO. Od té doby FEM vydali dvě desky (Free Wired, 2010) a úplně novou desku Dirty Bass (vydána 18.5. 2012). Far East Movement nejsou žádní nováčci v popové sféře – často pracují s tak známými uměleckými esy, jako jsou například Jay-Z, Lady Gaga, LMFAO, Natalia Kills, Mohombi, Snoop Dog a mnoho dalších. Jejich nový videoklip, Live my life byl produkován Redfooem z LMFAO, a objevuje se v něm i samotný Justin Bieber. Jejich další nová skladba, Candyfeat. Pitbull je skladbou z právě běžícího párty filmu „Projekt X.“ Jedna ze skladeb FEM, Round Round, se také objedvila v hollywoodském automobilovém trháku, „Rychle a Zběsile: Tokijská jízda.“

„Jsme skutečně nadšeni, že pořádáme právě koncert Far East Movement. Když jsme je v v Praze poprvé uvedli coby předskokany LMFAO letos v únoru, všem naprosto učarovali. FEM jsou také známí častou spolutvorbou s velkými jmény; nedávno pracovali například s kubánsko-americkým rapperem Pitbullem, kterého do ČR přivezeme ne náhodou přesně o měsíc dříve. Zkrátka, Far East Movement je kapela, o jejíž koncert se nechcete nechat připravit!“ sdělil nám zástupce promotérské agentury Fource Entertainment, která koncert připravuje.

Oficiální webové stránky interpreta: http://www.fareastmovement.com/

Facebook event link: https://www.facebook.com/events/240910029343996/

Oficiální web promotéra: http://www.fource.cz

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

12březen neděle 19:30

18únor pátek 20:00

13květen pátek

Leoš Mareš

, Ocelářská 460/2 Koncert

Ubytování v okolí akce Far East Movement

Tyn Yard ResidencePraha (297 metrů)

The Emblem HotelPraha (636 metrů)

ValentinskaPraha (752 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (408 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (544 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 093 m)