Přejít na stránky Ticketpro.cz

CocoRosie feat. Rajasthan Roots

Adresa:

Praha 1, Na Poříčí 26

Termín: 27.7.2012

27červenec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopfolkelektro


Mistryně znepokojivých kontrastů, sestry Sierra a Bianca Casady, obratně splétají své „divnofolkové“ melodie a příběhy.

Mistryně znepokojivých kontrastů, sestry Sierra a Bianca Casady, obratně splétají své „divnofolkové“ melodie a příběhy. Snové plochy se rozplývají v drum´n´bassových rytmech, záchvěvy folku střídá svižné disko, operní popěvky doznívají v elektronickém příboji. CocoRosie v Praze představí svůj nový singl We are on Fire, který nahrával s kapelou Dave Sitek (TV on the Radio) a Antony Hegarty (Antony and the Johnsons), který se podílel a zpívá i ve skladbě Tearz For Animals.
Americké průkopnice freakfolku, zahájily svoji společnou hudební dráhu po mnoholetém odloučení v roce 2003. Formace bravurně těží z kontrastu svých hlasových projevů - Sierra, disponující operním hudebním vzděláním doprovází své party hrou na harfu, zatímco Bianca - mnohostranná popová vokalistka ležérně překračuje hranice zpěvu, zvířecí mluvy i pro ní typického kňourání.
Sestry Sierra (matkou přezdívaná jako Coco) a mladší Bianca (Rosie) - vstoupily společně na hudební scénu debutem La Maison de mon Rêve v roce 2004. Jejich druhá deska Noah´s Ark, na které spolupracoval mj. Antony Hegarty z Antony and the Johnsons, vyšla o rok později. V roce 2007 vydaly CocoRosie své třetí album The Adventures of Ghosthorse and Stillborn. Album Grey Oceans z roku 2010 vznikalo téměř tři roky v Buenos Aires, Paříži, Berlíně, New Yorku a Melbourne.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce CocoRosie feat....

Best Western Hotel Bílá Labuť Praha 1 (94 metrů)

Aparthotel Biskupský dvůr Praha 1 (109 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (560 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (1 029 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 276 m)