Přejít na stránky Ticketpro.cz

Bush

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 22.8.2012

22srpen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockpop


Titulek časopisu Billboard to řekl nejlépe: "Jako by nikdy neodešli." Říjnové číslo z roku 2011 tak oslavovalo návrat britské mega-platinové rockové kapely BUSH, která právě vydala své první album po deseti letech s názvem The Sea of Memories. Ihned se opět ocitli na vrcholu žebříčků, především díky super singlu "The Sound of Winter." "Je to ten nejlepší start, který jsme si mohli představit," říká zpěvák a kytarista Bush Gavin Rossdale. "Číslo jedna v rádiích je testament pro kapelu, ale i pro skvělý team, který nás obklopuje, pro podporu v rádiu a pro neúnavné fanoušky, kteří nám dávají kyslík - díky za to!"

Úspěch kapely Bush byl fenomenální - od alba Sixteen Stone k The Science of Things skupina vytvořila jedny z nejúspěšnějších desek současného rocku. Jejich sound byl kopírován mnoha jinými skupinami po celé desetiletí. Na albu The Sea of Memories Rossdale přivedl opět k životu skupinu s bubeníkem Robinem Goodridgem, kytaristou Chris Traynor and basákem Corey Britzem. "Když děláte muziku, máte možnost opakovat všechno to, co jste udělali nebo se hnout z místa," říká Rossdale. "Mohli jsme udělat něco jako náš debut Sixteen Stoneover z roku 1994, ale co by to bylo za život? V autě taky koukáte na cestu před vámi a ne do zpátečního zrcátka."

Rossdale našel na albu The Sea of Memories hudební svobodu, která se odráží i v jeho textech, které jsou poetické, barevné a často ironické příběhy každodenní reality, někdy biografické, někdy ne. "Myslím,že na desce je v rovnováze ten každodenní boj, zamilovanost, ztráta, touha, aspirace." říká Rossdale. 

Přesvědčit se o tom budou moci na vlastní oči a uši i tuzemští fanoušci, neboť Bush vystoupí 22.srpna od 20:00 hodin v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 450,- Kč + poplatky budou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně LMB bez poplatku.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

5březen sobota 20:00

12březen neděle 19:30

4květen středa 19:30

Lola Marsh

, Kubelíkova 27 Koncert

Ubytování v okolí akce Bush

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (703 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (769 metrů)

The Emblem HotelPraha (849 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (674 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (469 m)