Přejít na stránky Ticketpro.cz

Petra Vlková Band

Adresa:

PRAHA 2, Karlovo náměstí

Termín: 17.12.2012
Vstupné:

480 - 1000 Kč

17prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: popfestivaljazz


ČESKÉ DOTEKY HUDBY 2012 - 14. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO HUDEBNÍHO FESTIVALU

„BEATLES IN JAZZ“ - PÍSNIČKY BEATLES V LEHCE JAZZOVÉM KABÁTKU A PÍSNĚ JAROSLAVA JEŽKA

PETRA VLKOVÁ BAND,
Petra Vlková– Zpěv
Ondřej Kabrna – Klavír
Eva Holická - Baskytara
Marián Petržela – Bicí
BEATLES : ALL YOU NEED IS LOVE, DON´T LET ME DOWN, DRIVE MY CAR, FREE AS A BIRD, IMAGINE, HEY JUDE, LET IT BE, NOWHERE MAN, TWIST AND SHOUT A YOU REALLY GOT A HOLD ON ME.
HUDBA SE STYLOVĚ POHYBUJE MEZI JAZZEM, KULTIVOVANÝM POPEM A SOULEM. TVORBĚ LEGENDÁRNÍCH BEATLES VE ZPRACOVÁNÍ SE PO LOŇSKÉM VELEÚSPĚŠNÉM KONCERTU WIHANOVA KVARTETA VĚNUJE FESTIVAL VE S VÉ CROSSOVER ŘADĚ PRAVIDELNĚ. V REPERTOÁRU MÁ PŮVABNÁ UMĚLKYNĚ JAK VLASTNI SKLADBY, TAK JAZZOVÉ STANDARDY A TAKÉ KLASICKÉ A ZNÁMÉ POPOVÉ PÍSNĚ, KTERÉ SE ALE VŽDY SNAŽÍ SE SVÝMI HUDEBNÍKY UCHOPIT PO SVÉM. ZAZNÍ I UKÁZKY VLASTNÍCH SKLADEB INTERPETKY (MIMO JINÉ COVER VERZE RUSH RUSH OD PAULY ABDUL) A 2 PÍSNĚ JAROSLAVA JEŽKA KLOBOUK VE KŘOVÍ A ŽIVOT JE JEN NÁHODA. LETOS SI TOTIŽ PŘIPOMÍNÁME 70 LET OD SMRTI TOHOTO HYBATELE OSVOBOZENÉHO DIVADLA JAROSLAVA JEŽKA, KTERÝ ROVNĚŽ NEZAPOMENUTELNĚ PROMLUVIL I DO OBLASTI KLASICKÉ HUDBY.

NOVOMĚSTSKÁ RADNICE - Novoměstská radnice je jednou z 18 národních kulturních památek v Praze. Roku 1419 se Novoměstská radnice stala dějištěm prvního ozbrojeného střetu mezi katolíky a vyznavači víry pod obojí, jímž začala husitská revoluce. V prvním patře jižního křídla se nachází velký koncertní sál.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - PRAHA 2 Akce v MČ PRAHA 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Petra Vlková Band

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (239 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (838 metrů)

Royal Court HotelPraha (968 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (757 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (689 m)