Přejít na stránky Ticketpro.cz

Quantic and Alice Russel

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 23.5.2012

23květen čtvrtek 01:00

Žánr: Worldpopreggaefestivaljazzblues


Fenomenální Quantic poprvé v Česku

Hudební koncept Conference se poprvé ponoří do latinskoamerických rytmů. Až z Kolumbie je do Prahy přiveze projekt Quantic and Alice Russell feat. The Combo Barbáro, který 23. května vystoupí v Lucerna Music Baru. Bude to jejich první koncert v Česku.

Projekt Quantic je hudebním fenomén, který stojí na neuvěřitelném talentu všestranného muzikanta jménem Will Holland. Byl skvělý v tripohopu, dubu, reggae, vynikal v housu i afrobeatu. Protože Holland posledních několik let žije v Kolumbii, baví se v rytmu latina a funky. Před několika lety dokonce v Jižní Americe založil novou kapelu The Combo Bárbaro. Na vlastní uši a oči předvede jeho českým fanouškům pověstnou smršť, která je provede po latinskoamerických žánrech.

Will Holand aka Quantic pravidelně vystupuje na světoznámých festivalech jako The Big Chill nebo Glastonbury a dosud vydal pět sólových desek, další čtyři alba s kapelou Quantic Soul Orchestra a několik EP. Zatím poslední deskou je Look Around the Corner, která vyšla začátkem dubna na jeho domácí značce Tru Thoughts vznikla ve spolupráci s osobitou zpěvačkou Alice Russell, která má na svém kontě už také čtyři ceněná sólová alba. Jejich novinka zní tak trochu jako by byla natočena v Miami či New Yorku v 70. letech nebo na nějaké diskotéce v Bronxu. Oficiální tisková zpráva nahrávku popisuje jako nebeský souboj Alice Russell a Willa Hollanda, na které se prolíná soul, jazz a blues s kolumbijskou tradiční hudbou. Desku s nimi natočila Quanticova nová kapela The Combo Barbáro v kolumbijském městě Cali.

Více info na:

www.cnfrnc.cz

www.musicbar.cz

www.quantic.org

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

12březen neděle 19:30

8červen středa 20:00

13květen pátek

Leoš Mareš

, Ocelářská 460/2 Koncert

Ubytování v okolí akce Quantic and Alice Russel

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (703 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (769 metrů)

The Emblem HotelPraha (849 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (674 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (469 m)