Přejít na stránky Ticketpro.cz

Dub FX

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 9.6.2012
Vstupné:

550 Kč, VIP: 990 Kč

9červen čtvrtek 01:00

Žánr: WorldHiphoppopreggaefestivalhip hop


Po loňském beznadějně vyprodaném koncertu v Roxy se DUB FX vrací znovu do Prahy.

DUB FX vystoupí 9.6.2012 v Praze v SaSaZu

Po loňském beznadějně vyprodaném koncertu v Roxy se DUB FX vrací znovu do Prahy.

Jeho vystoupení 9.6.2012 v pražském klubu SaSaZu bude v letošním roce jediné v České Republice. Tentokrát jeho vystoupení doplní i Flower Fairy a DJ Cade.

Párty potrvá od 21hod do 05 hod. Jména ostatních DJs zveřejníme v květnu.

Benjamin Stanford začal původně jako zpěvák Australské kapely Twitch, po jejímž rozpadnutí se přestěhoval do Evropy a začal novou kapitolu svého života pod pseudonymem DUB FX. Stvořil novou dimenzi pouličního umění, kdy k produkci své hudby používá téměř výhradně svá ústa a hlasivky. Jeho vystoupení, kdy za použití pedálů a mikrofonu pomocí nahraných smyček v reálném čase dokonale kombinuje prvky hip hopu, reggae, drumandbassu, dubstepu a jiných populárních stylů. Sláva tohoto nezávislého hudebníka, díky internetu a sociálním sítím narostla do obřích rozměrů a v současné době s projektem DUB FX objíždí světové kluby a festivaly. V SaSaZu jeho vystoupení doplní i Flower Fairy, která se ze zdravotních důvodů nezúčastnila jeho posledního českého vystoupení. Tato dvojka má už na kontě tři alba a kolaborace s bezpočtem velkých jmen hudebního průmyslu. 
Dá se říci, že každé vystoupení projektu DUB FX amp; Flower, je vždy originální a jedinečné. Nenechte si proto tento výjimečný zážitek ujít!

Mediálním partnerem je Radio 1 a fanonline.cz .

www.1015.cz / www.smartproduction.cz

V ceně V.I.P. vstupenky je konzumace: pivo, víno, nealko.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

550 Kč, VIP: 990 Kč

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dub FX

Výstaviště HolešovicePraha (1 240 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 997 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2 km)