Přejít na stránky Ticketpro.cz

Řeči, řeči

Adresa:

Praha 4, Křesomyslova 625

Termín: 11.6.2013

11červen čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohrafraška


Světově proslulému autoru přezdívají „americký Moliér“. Neilu Simonovi se totiž podařilo inteligentně spojit klasickou americkou grotesku s evropskou konverzační a situační komedií. Je skvělým pozorovatelem lidských slabostí a jeho fraška Řeči, řeči je toho skvostnou ukázkou.

Do prominentního domu náměstka neworského starosty se sjíždějí pozvané páry na oslavu manželského výročí. Se zděšením zjišťují, že se jejich společný přítel z neznámých důvodů pokusil o sebevraždu. Navrch jeho manželka i služebnictvo jsou neznámo kde. Než téhle záhadě stačí přijít na kloub, snaží se všemožně utajit ožehavou situaci, neboť každý nový přijíždějící pár je přímo společenskou rozbuškou. Úporné snahy, aby se nedostali „do řečí“ způsobují řadu bezprostředních gagů, vždyť ohroženy jsou kariéry a léta budovaná prestiž! A v takových okamžicích jste schopni udělat cokoliv…

Hrají:
Ondřej Brousek, Iva Pazderková, Martina Randová, Pavel Nečas, Pavla Vojáčková, Milan Kačmarčík, Monika Kobrová, Daniel Rous, Matěj Kužel, Radka Krninská
Režie: Pavel Šimák
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Řeči, řeči

Royal Court HotelPraha (780 metrů)

Union Hotel PraguePraha (791 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 102 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (1 821 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.1 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 330 m)