S maskotem veřejné charitativní sbírky Pomozte dětem – žlutým kuřetem s plovacím kruhem – se diváci na obrazovce České televize setkávají již třiadvacet let a nejinak tomu bude i letos. Slavnostní benefiční večer, na němž vystoupí Hana Zagorová, Aneta Langerová nebo Ondřej Ruml, uvede na Velikonoční pondělí od 20:10 hodin v přímém přenosu program ČT1. Sbírka podpoří třicet vybraných organizací, které pomáhají znevýhodněným a ohroženým dětem.

Charitativním večerem diváky provedou Matouš Ruml a Marek Němec. Po celé Velikonoční pondělí diváci uvidí v denních studiích s moderátorkou Alenou Zárybnickou aktuální stav sbírky a dozví se zajímavosti ze zákulisí pořadu. A budou také moct volat a přispívat na speciální lince call centra. „Chceme, aby si dárci hovor užili a mohli si chvíli povídat se zajímavými osobnostmi jako je spisovatelka Alena Mornštajnová, horolezec Radek Jaroš, cukrář Josef Maršálek, herci Simona Stašová a Marek Adamczyk nebo snowboardistka Eva Samková. Přispívat lze samozřejmě také prostřednictvím tradičních dárcovských SMS nebo darem na účet,“ upřesňuje kreativní producentka Veronika Slámová.

Diváci se mohou, kromě zaslání DMS (DMS KURE 30, 60 nebo 90 na telefonní číslo 87 777), zapojit také prostřednictvím Peříčkového týdne, který oficiálně startuje 29. března. Žluté pírko, symbol sbírky, si ovšem mohou pořídit již nyní na webu www.pomoztedetem.cz. Dlouhodobý projekt České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti lze podpořit také zasláním libovolné finanční částky přímo na účet 9595959595/0600.

Hana Zagorová je jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu. Hana Zagorová byla 16. dubna 2015 v rámci hudebních cen Anděl uvedena do síně slávy. Své první kroky směrem k...
Aneta Langerová je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a díky tomu vydala v září téhož roku album Spousta andělů. Vystudovala obchodní akademii v Praze. V letech 2005 a 2006...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce