LIVE stream - Online workshop s tvůrci inscenací Švandova divadla

LIVE stream - Online workshop s tvůrci inscenací Švandova divadla

Adresa:

LIVE stream

Termín: 29.3.2021
Vstupné:

600 Kč

29březen pondělí 18:00

Žánr: divadloworkshop live stream online Švandovo divadlo


Pod pokličkou inscenace Zabíjejte popírače klimatických změn
TERMÍNY WORKSHOPU
29., 30., 31. 3. 2021 vždy od 18:00 do 19:30
(3 navazující lekce po 90 minutách)

Workshop je určen všem opravdovým divadelním fanouškům a fajnšmekrům, kteří se chtějí o vzniku inscenace dozvědět mnohem víc než běžný divák. Čekají vás zajímavé rozhovory s exkluzivními hosty a tvůrci představení inscenovaných ve Švandově divadle. V rámci tohoto workshopového cyklu se vždy zaměříme na jednu inscenaci a setkáme se se členy jejího inscenačního týmu, budete tedy pokaždé svědky různých náhledů na jeden zkušební proces. Unikátní tipy i triky z pera zkušených tvůrců budeme poznávat následovně:

1. lekce - lektorský úvod k titulu a společné zhlédnutí inscenace Zabíjejte popírače klimatických změn ze záznamu, reflexe a sdílení bonusových materiálů k inscenaci (rozhovory a videodokumenty k inscenaci)

2. lekce - debata s tvůrci vybrané inscenace- režisérským duem Adamem Svozilem a Kristýnou Jankovcovou, osvětlovačem a videodesignérem Matyášem Nejedlým

3. lekce - debata s herečkami vybrané inscenace - Marií Štípkovou, Annou Stropnickou a Natálií Řehořovou
Prozkoumáme individuální přístup pozvaných divadelníků nejen k vybrané inscenaci, ale k tvorbě obecně a tři navazující setkání budou obdobou známého zahraničního formátu "masterclass", který nevyžaduje žádnou předchozí divadelní zkušenost. Doporučenou výbavou uchazeče bude jen dobré internetové připojení a odvaha klást i nevšední otázky.
Moderuje Olívia Fantúrová

REZERVACE
Barbora Honzlová Vacková
tel.: +420 725 483 323
email: vackova (zavináč) svandovodivadlo.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?