Online aukce Arthouse Hejtmánek

Online aukce Arthouse Hejtmánek

Adresa:

LIVE stream

Termín: 16.3.2021 30.3.2021

16bře - 30bře celý den

Žánr: ostatní akceonline aukce


Většina obchodníků už rok prožívá těžké časy, pro online aukce s uměním to ale neplatí a internetovým dražbám se daří. Svou už třetí online aukci tak chystá i aukční dům Arthouse Hejtmánek v Praze 6-Bubenči. K mání tak budou například bronzové francouzské hodiny zdobené smaltem z 19. století s vyvolávací cenou 2.000 korun nebo půvabné sochy světců a madon z 18. - 19. století (od 1.000 do 5.000 korun). Online dražba začne 16. března a skončí po dvou týdnech 30. března na serveru Livebid.

Podle Tomáše Hejtmánka, majitele aukčního domu, se online dobře prodává i starožitný nábytek, vhodný například pro zařizování víkendových sídel, které si lidé začali už od března minulého roku hojně pořizovat a vylepšovat. „Online aukce lákají množstvím dražených položek s nižšími vyvolávacími cenami. Ty třeba u nás začínají na 5.000, ale i na 500 korunách, což jsou k trhu s uměním přitahuje mnoho lidí, kteří před tím nikdy dražit nezkoušeli,“ říká Hejtmánek. „Noví dražitelé jsou ze střední a mladší generace, z 80% z České republiky a většinou se jedná o muže. Jen loni nám díky online aukcím přibylo 300 nových klientů a nárůst očekáváme i letos,“ uvádí.

Na online aukci je potřeba se nejprve zaregistrovat, návod mají aukční síně na webových stránkách nebo je možné ho najít na portálech, přes něž se draží (např. livebid.cz) 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce