Velikonoční strom na Chvalské tvrzi

Velikonoční strom na Chvalské tvrzi

Adresa:

Praha 9, Na Chvalské tvrzi 857/4

Termín: 29.3.2021 30.4.2021
Vstupné:

zdarma

29bře - 30dub celý den

Žánr: ostatní akceVelikonoce velikonoční strom velikonoční ozdoby lidové tradice děti rodina zdobení Chvalský zámek zdarma


Zámecké výstavy jsou ještě stále uzavřeny, a tak opět otevíráme galerii venkovní a zveme všechny malíře bez rozdílu věku do „plenéru“. Pojďme znovu rozzářit Chvalskou tvrz a vyzdobme ji velikonočně.

A jak? Přece tradičně – barevnými kraslicemi. Doma libovolnou technikou zdobená vyfouknutá vejce pak sami, kdykoli od pondělí 29. března, zavěste na velikonoční strom na Chvalské tvrzi. Budete-li potřebovat pomoc s instalací, či vám doma chybí provázek nebo stužka na zavěšení, nebojte se ozvat. Rádi pomůžeme.

Dočkáme-li se vlídného aprílového počasí, najdete velikonoční strom na Chvalské tvrzi až do konce dubna. Tedy kdykoli v průběhu měsíce lze stále zdobit. Autoři kraslic mohou připojit svá jména na cedulky, které budou k dispozici u velikonočního stromu spolu s nůžkami i provázkem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Velikonoční strom na...

Hotel Chvalská TvrzPraha (69 metrů)

LáznÄ› a ubytovánĂ­ U HastramanaPraha (2.7 km)

Hotel Svornost PrahaPraha (3 km)