Strašidelný Chvalský zámek se strašidly z dob dávno minulých

Strašidelný Chvalský zámek se strašidly z dob dávno minulých

Adresa:

Praha 9, Na Chvalské tvrzi 857/4

Termín: 12.3.2021 28.3.2021
Vstupné:

zdarma

12bře - 28bře celý den

Žánr: ostatní akcestrašidla strašidelný zámek děti rodina netradiční prohlídky akce v přírodě procházka Chvalský zámek zdarma


Letos o strašidelnou noc určitě nepřijdete. Jen jsme ji naplánovali trochu netradičně. Od pátku 12. března až do neděle 28. března si můžete prověřit svoji nebojácnost a vypravit se k našemu zámku po 18. hodině večerní. Při troše štěstí zahlédnete v oknech tajemné zámecké obyvatele i strašidla z dob dávno minulých. A pozor! Po 21. hodině se strašidla odebírají ke spánku, také dodržují zákaz nočního vycházení.

Že máte pro strach uděláno? To se teprve uvidí. Doporučené opatření pro tuto noční procházku: Děti, držte své rodiče pevně za ruku, aby neztratili odvahu!

PS: Skvělou zprávou je, že původně plánovaná akce v termínu od 12. do 21. března je ještě o celý týden prodloužena, tedy až do 28. března! Tolik pro upřesnění všem, kteří si původní termín již zapsali do svého diáře. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Strašidelný Chvalský...

Hotel Chvalská TvrzPraha (69 metrů)

LáznÄ› a ubytovánĂ­ U HastramanaPraha (2.7 km)

Hotel Svornost PrahaPraha (3 km)