Marie Ulven aka Girl in Red v Praze

Marie Ulven aka Girl in Red v Praze

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 17.5.2022 (úterý)
Vstupné:

550 Kč

Žánr: koncertyIndie pop Indie rock


Marie Ulven aka Girl in Red, norská indiepopová zpěvačka přijede dne 17. května 2022 do Pražského MeetFactory představit své netrpělivě očekávané debutové album If I Could Make It Go Quiet. „Co se to děje v našem světě a co všechno naše generace musí prožívat?“ ptá se Ulven na své chystané desce, která vznikala během pandemie a Ulven využila veškerý čas k tomu, aby se ponořila hlouběji sama do sebe a odvážila se otevírat témata, kterých se dříve obávala.

If I Could Make It Go Quiet je o sexuálních svobodách, uvědomování si vlastního genderu i duševním zdraví – o všech těch věcech, které bychom často rádi vykřičeli do světa, ale necháváme si je pro sebe. Debutové album i velká evropská tour měly přijít už minulý rok, kvůli pandemii se ale Ulven rozhodla využít nově získaný čas k přepsání všech písní.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Marie Ulven aka Girl in...

AKĂT pension a hostelPraha (1 018 metrů)

Honest ApartmányPraha (1 240 metrů)

Hotel CoronetPraha (1 538 metrů)