LinkedIn jako marketingový nástroj | Webinář

LinkedIn jako marketingový nástroj | Webinář

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 8.4.2021

8duben čtvrtek 18:00

Žánr: ostatní akcekurzynaučné


Naučte se, jak využít LinkedIn ve svůj prospěch! Nejen sociální sít pro dospělé milovníky nažehlených obleků, ale i efektivní marketingový nástroj pro zaměstnance, freelancery, firmy i uchazeče o zaměstnání a působivá databáze pro HR zároveň. To je síť LinkedIn, o jejíž výhodách a principech nám bude vyprávět náborová a kariérní konzultantka, Aneta Kořínková, která už přes 10 let spájí správné lidi se správnými pracovními místy. V naučném webináři se dozvíme, jak si úspěšně vybudovat kvalitní a rozsáhlou síť kontaktů, jak na LinkedInu rozvíjet kariéru a strategicky tvořit vlastní obsah tak, aby nám pomohl vyniknout a uspět na nekompromisním trhu práce.

Aneta Kořínková ve svém webináři přiblíží:

- jaké je postavení LinkedInu mezi ostatními sociálními sítěmi
- proč je dobré být na LinkedInu a být na něm aktivní
- jak o LinkedInu uvažovat strategicky
- jak si založit osobní a firemní profil
- jaká jsou specifika osobních a firemních profilů
- jak dosáhnout velké a kvalitní sítě kontaktů
- s kým se na LinkedInu propojovat
- jak na LinkedInu hledat práci
- jakou formou komunikovat s ostatními členy LinkedInu
- proč je dobré na LinkedIn tvořit vlastní obsah a jak na něj
 
Aneta Kořínková je náborová a kariérní konzultantka, jež tomuto povolání zasvětila přes 10 let. Má zkušenosti z velkých výrobních korporací a téměř dva roky pracuje v týmu Recruitment Outsourcing ve společnosti GoodCall. Působí jako konzultantka v rámci neziskové organizace Genixa, kde lidem pomáhá s hledáním práce. Během mateřské dovolené založila blog o práci a vzdělávání EduMama.cz, a také vede kurzy na téma práce se sociálními sítěmi (především s LinkedIn) a uplatnění na pracovním trhu. Nedávno spustila Podcast o práci, v němž radí nejen o tom, jak a kde hledat práci, ale také se svými hosty řeší, jak skloubit práci, rodinu a osobní rozvoj.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?