LIVE stream - #Datamaze: Personal Data & Political Influence

LIVE stream - #Datamaze: Personal Data & Political Influence

Adresa:

LIVE stream

Termín: 13.3.2021
Vstupné:

plné 120 Kč, snížené 60 Kč

13březen sobota 16:00

Žánr: ostatní akcelive stream online


Možná jste již slyšeli, že politické reklamy využívají tzv. mikrocílení. Co to znamená? Osobní údaje o (potenciálních) voličích se stále častěji stávají cenným nástrojem politických kampaní. Varoon Bashyakarla, výzkumník pracující pro berlínskou neziskovou organizaci Tactical Tech, vám v rámci svého workshopu představí různé způsoby, jakými se sbírají, analyzují a využívají osobní údaje pro politický marketing, a vysvětlí, co tyto praktiky znamenají pro demokratické režimy nejen v Evropě, ale i na celém světě.
You may have heard that political ads are being micro-targeted to you, but what does that really mean? In recent elections worldwide, personal data about voters and potential voters has become a valuable asset for political campaigns. In this workshop, Varoon Bashyakarla, a data scientist at Tactical Tech, will explain the various ways that personal information is being collected, analyzed, and leveraged for political influence and what these practices mean for the integrity of democracies in across Europe around the world.

How long? 75–90 minutes
What language? The workshop will be held in English
Who is the target audience? general audience – to make everyday voter to know about things
Workshop capacity? max. 25 participants
How much for ticket? basic 120 Kč, students and seniors 60 Kč | DOX Members: Free

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce