Soutěž detektivů - online hra v živém přenosu s moderátorem

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 17.4.2021
Vstupné:

od 167 Kč / Osoba

17duben sobota 19:00

Žánr: ostatní akcehraonline


Soutěž detektivů online je skupinová detektivní hra, kde se od každého týmu očekává, že rozplete záludný zločin za 2 hodiny herního času. Video z místa zločinu, výslechy podezřelých a skupina soudních lékařů vám s tím pomohou. Nejsou potřeba žádné speciální vědomosti nebo dovednosti. Potřebujete pouze PC a internet!

TÉMA: Vražda v klubu anonymních alkoholiků

JAK PROBÍHÁ SOUTĚŽ DETEKTIVŮ ONLINE: První kolo: Sledujeme videozáznam z místa činu, získáváme složky všech podezřelých a také doplňující materiály k případu. Druhé kolo: Posloucháme nahrávky výslechů podezřelých a svědků. Seznamujeme se s novými důkazy. Třetí kolo: Získáváme závěry soudních lékařů, sumarizujeme všechny důkazy a vynášíme konečný rozsudek. Vyhodnocení: Animované video vzápětí prozradí kdo je skutečným zločincem. Vyhrává tým s nejvyšším počtem bodů. Body můžete získat nejen za odhalení skutečného zločince, ale i za přesnost stanovení motivů a skutečností. Prémiové body sbíráte i v jednotlivých kolech. Technické požadavky: Program Zoom nainstalovaný na Vašem PC a internet. Další instrukce Vám zašleme po registraci.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce