Anishort Festival • Online - Nejlepší Krátké Animované Filmy

Anishort Festival • Online - Nejlepší Krátké Animované Filmy

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 17.3.2021 18.3.2021
Vstupné:

115,- Kč (4,5 EUR)

17bře - 18bře celý den

Žánr: festivalsoutěžfilm


Nejlepší krátké animované filmy z celého světa ONLINE!!! Filmy oceněné na mezinárodních festivalech. Mix různých animačních technik, žánrů a zábavy. Celkem 20 nejlepších animací z 10 zemí !!!

Anishort je mezinárodní festival krátkých animovaných filmů, kde soutěží vždy pouze 20 nejlepších snímků z celého světa. Letošní 6. ročník festivalu se celkem přihlásilo přes 1500 filmů z více než 100 zemí. Výběr soutěžních snímků má poměrně tvrdá kritéria, takže finálních 20 filmů je opravdu jen výběr toho nejzajímavějšího. V průměru pětiminutové snímky jsou tematicky i žánrově různorodé a představí divákům rozličné animační techniky a zpracování.

Pro ty, kteří se budou chtít zúčastnit hlasování, bude po projekci následovat hodnocení nejlepšího filmu. Můžete se tak spolupodílet na rozhodnutí, který film získá festivalovou trofej v kategorii „Cena diváků za nejlepší film“.

!!! Filmy budou dostupné ONLINE po celý den tj. pouze 17.3.2021 od 00:00 - 23:59 !!!

6TH ANISHORT- MEZINÁRODNÍ FESTIVAL KRÁTKÝCH ANIMOVANÝCH FILMŮ
animovaný / krátký / různé žánry / 2020
120 min / vhodné od 15 let / dostupné titulky: EN, DE, ES, FR, PL, CZ

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce