Leoš Mareš / Staré Pecky / záznam Vánočního speciálu z nového bytu

Leoš Mareš / Staré Pecky / záznam Vánočního speciálu z nového bytu

Adresa:

LIVE stream

Termín: 1.1.2021 31.3.2021
Vstupné:

990 Kč

Žánr: koncertyonline live stream show koncert hudba záznam

Umělci: Leoš Mareš


Tisíce z Vás zažili letos během léta atmosféru Starých pecek. Na druhý svátek vánoční, 26. prosince, se ale odehraje něco výjimečného, něco, co nikdo nečekal a co tu ještě nikdy nebylo. Speciální, unikátní, emotivní, intimní a přesto na závěr spektakulární dvouhodinová show. A vy můžete být u toho! Ještě jednou budete mít letos šanci zažít Staré pecky. Živě a v přímém přenosu. Vánoční speciál z nového bytu. Hosté které znáte, tak jak je neznáte. Příběhy, živá vystoupení, spousta překvapení a na závěr největší ohňostroj ROKU.

Přenos proběhl v sobotu 26. prosince od 18:00. Po zakoupení vstupenky, v potvrzovacím emailu obdržíte přístupový kód k záznamu na této adrese: live.ticketstream.cz/starepecky_zaznam.

Každý unikátní kód umožňuje jeden přístup k záznamu a vždy pouze z jednoho zařízení.
Pozor: přístupový kód bude platný 5 hodin od první aktivace a následně bude zneplatněn! Přístup k záznamu vyprší 31.3.2021 23:59.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce