Workshop: Jak na správnou výživu a pohyb dětí

Workshop: Jak na správnou výživu a pohyb dětí

Adresa:

Praha 5, Ohradské náměstí 1628/7a

Termín: 13.3.2021

13březen sobota 09:30

Žánr: sportpro dětizdraví


Chcete, aby vaše děti, či vaši svěřenci, které učíte, nebo s nimiž cvičíte, byli zdraví? Pak se zaměřte na to, aby měli dostatek pohybu a správnou výživu. Škola fitness profesionálů FISAF pořádá 13. března hned dva zajímavé online workshopy na tato témata, takže se i v době lockdownu můžete dál vzdělávat!

Jak má vypadat správná svačina pro děti, jaké jsou pro ně vhodné doplňky stravy a jak by měla vypadat výživa sportující mládeže? To všechno se dozvíte na workshopu, který pořádá online 13. března (od 9:30 do 13.00) Škola fitness profesionálů FISAF.cz.

A navázat můžete hned ve stejný den odpoledne (od 14:15 do 17:30) dalším praktickým workshopem, který je určen současným a budoucím trenérům celorepublikového projektu Děti na startu, ale nejen jim – zúčastnit se ho mohou i zájemci z řad široké veřejnosti, které zajímá zdravý pohyb dětí. Pravidelný pohyb jim totiž nyní chybí více než kdy jindy! Na semináři získáte cenné tipy, jak s dětmi cvičit doma – správně a zábavně. Dozvíte se také vše podstatné o kompenzačním cvičení pro děti při jednostranné zátěži a vše si opět vyzkoušíte v praxi. A nebude chybět ani blok zaměřený na to, jak se zapojit do projektu Děti na startu a jak provozovat jeho středisko. Tímto seminářem vás provede autorka projektu a sportovní trenérka dětí Jana Boučková a zkušená fyzioterapeutka Andrea Hašková.

Oba workshopy budou probíhat online, počet účastníků je však vzhledem k interaktivitě výuky omezen – proto se neváhejte přihlásit co nejdříve 

Termín: 13. března

Více informací o workshopu Výživa sportující mládeže: https://fisaf.cz/skolafitnessprofesionalu/kalendar-kurzu/

Více informací o workshopu Inspirativní workshop Dětí na startu:

https://fisaf.cz/skolafitnessprofesionalu/kalendar-kurzu/

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Workshop: Jak na...

Volcano Spa HotelPraha (1 118 metrů)

Hotel GolfPraha (3.4 km)

Pension U Barona PrášilaPraha (3.8 km)