Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2021

Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2021

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 30.4.2021 6.5.2021

30dub - 6kvě celý den

Žánr: móda design přehlídka autokino festival praha prague fashion week módní přehlídka


Mercedes-Benz Prague Fashion Week premiérově zve své návštěvníky na jarní sezónu FW21 do autokina. MBPFW Drive-in Cinema vznikne od 1. do 3. května v prostoru parkoviště u haly 25 v Pražské tržnici v Holešovicích. Pomyslným prostorem fashion templu pro jarní sezónu FW21 se stane historicky poprvé autokino. Prostor parkoviště u haly 25 v Pražské tržnici v Holešovicích se od 1. do 3. května 2021 promění na MBPFW Drivein Cinema. Nový formát MBPFW Drive-in Cinema bude příjemným oživením v době, v níž dochází k výrazným omezením právě kulturních a společenských projektů, jež jsou přesouvány zcela do roviny online.

MBPFW Drive-in Cinema bude od 1. do 3. května v konkrétních časových blocích uvádět jednotlivé přehlídky, ty budou v reálném čase promítány dle programu na dvou identických LED obrazovkách. Všichni návštěvníci budou mít poté s drobným časovým posunem možnost sledovat jednotlivé fashion shows na YouTube kanále MBPFW den po dni.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který představí vize návrhářů na sezónu podzim/zima 2021, otevře 30. dubna 2021 performance Jakuba Polanky ve spolupráci s Priveé lounge a magazínem Harper’s Bazaar v nově zrekonstruovaných prostorách Šlechtovy restaurace a v parku Královská obora Stromovka, kde se od 19.00 uskuteční veřejnosti volně přístupný park happening.

Přehlídkový program módního týdne představí celkem 44 návrhářů, z toho dva školní ateliéry, a to Technickou univerzitu v Liberci a Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně: Ateliér design oděvu. Ve společném bloku budou své kolekce prezentovat také čtyři finalisté soutěže pro mladé návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2021 s vítězem VAN GRAAF Junior Talent Card 2020 Marcelem Petránkem. Na scénu se vrací návrhářské duo LAFORMELA a rovněž i Tereza Rosalie Kladošová. Dále své nové kolekce na MBPFW uvedou návrháři Mercedes-Benz Prague Fashion Week, www.mbpfw.com Purkyňova 5 — Rezidence Quadrio, 110 00 Praha 1 Jakub Polanka, Michael Kováčik, Tereza Vu, Pavol Dendis, Lukáš Krnáč, Michaela Hriňová a Denisa Dovala.
Absolutním nováčkem na scéně MBPFW bude tentokrát slovenská návrhářka Petra Kubíková a prostor dostane i vítěz designové soutěže Mercedes-Benz Talent 2021 z Mercedes-Benz Fashion Weeku Madrid. První přehlídkový den představí návštěvníkům v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích ojedinělým způsobem svoji aktuální tvorbu Zoltán Tóth, a to konkrétně v hale 11.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mercedes-Benz Prague...

Výstaviště HolešovicePraha (1 227 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 897 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 941 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 768 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 969 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (769 m)