LIVE stream - Mezinárodní festival divadelních škol Setkání Encounter

LIVE stream - Mezinárodní festival divadelních škol Setkání Encounter

Adresa:

LIVE stream

Termín: 23.3.2021

Žánr: festival divadelní festival doprovodný program diskuse koncerty live stream onlinedivadlo online


Skok do neznáma. Odvaha. Nejistota. Risk. Po třiceti letech nám dochází runway. Skočit a věřit. Skočit a nemyslet na přistání. Vzhledem k nestabilní situaci jsme se letos rozhodli přesunout festival do online prostředí. Skáčeme do toho po hlavě a naplno! Přípravy jsou již několik měsíců v plném proudu – vynakládáme všechny síly na to, abychom se letos předvedli v plné kráse a tím vytvořili jedinečnou atmosféru za všech okolností!

Budoucnost si vyžaduje volbu. #JumpOrDie

Kromě hlavního programu je také připraven bohatý doprovodný program v podobě diskusí s odborníky a několika unikátních koncertů lokálních kapel. Jako tradičně budou připraveny také slavnostní ceremoniály. Jedním z výstupů doprovodného programu bude ENC: STAGE!. Den před samotným zahájením festivalu bude možné si z pohodlí domova vychutnat živý přenos koncertů ze dvou brněnských klubů.

LIVE stream

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Další akce z cyklu "divadlo online"

Divadla v Praze Akce v MČ Brno

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?